medyum

Medyum  Ali Hoca Kimdir :
Ali Hoca; 1956 de İngiltere’nin Londra kentinde doğdu. İlköğrenimini Londra’da bitirdikten sonra Fransaya Ecole Centrale de Lyon Üniversitesinde eğitim görmeye gitti. Avrupa’da fen bilimlerini başarıyla tamamlayan Ali Hoca dini ilimler görmek üzere Mısır’a gitti.


To know more about medyum


Mısırın ileri gelen hocalarından Gyasi El Garai hocanın yanında 7 yıl eğitim aldı.


Eğitimini tamamladıktan sonra Fransa Fix Tv de astroloji ve hocalık programları yaptı.


Bu uzun yorucu seyahetlerden sonra asıl memleketi olan Türkiye’ye 2004 yılında geldi. Uzun yıllardır Türkiye’de astroloji ve hocalık görevine devam etmekte olan Ali Hoca bir çok insanı saade, huzura, mutluluğa erdirmiş sevenleri ve ayrılanları kavuşturmuştur.


İnternetin yaygınlaşması ile 2010 yılından bu yana Türkiye’nin her yerinde ihtiyacı olan insanların yardımına koşmaya devam etmektedir.


Ali hoca 40 yıllık tecrübe sahibi olarak işini profesyonel yapan bir Medyumlar dan biridir. Türkiye ve bir çok ülkelerde nam salmıştır. Aşk büyüsü, geri getirme büyüsü, bağlama büyüsü, papaz büyüsü, canbar büyüsü konularında Medyumlara meydan okumaya devam ediyor …

PROFESYONEL MEDYUM

Verdiği hizmetler sayesinde insanların sempatisini kazanan ve farklı başarılara imza atan PROFESYONEL MEDYUM, farklı büyüler konusunda uzman bir kimliğe sahiptir. Çocukluğundan beri bu tarz gizemli olaylar ile ilgilenen ve daha çok ikili ilişkiler anlamda uzmanlığını yapan Profesyonel Medyum, art niyetli insanların taleplerine de hiçbir şekilde cevap vermiyor. Farklı büyü konularından ve gizemli ilimler hakkında kendini geliştirmiş, buna bağlı olarak da bu bilgileri insanlara aktarmaya ve darda kalanlara yardım etmeye devam eden tek medyumdur…


Medyum Ali Hoca büyü yapan ve büyü bozan medyumlar  arasında en etkili büyüleri yapan bir medyumdur. Ak büyü ve kara büyü çeşitlerinde kendini geliştirmiştir.


Aileden gelen özelliklerini, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir


Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran PROFESYONEL İstanbul MEDYUMLAR, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır.


Find More Info medyum